FEMALE

Jesteś samotna? Chcesz poznać mężczyznę twojego życia z którym stworzysz związek, o jakim zawsze marzyłaś? Kogoś, kto będzie traktował cię tak jak na to zasługujesz? Przejrzyj ogłoszenia towarzyskie mężczyzn którzy pragną poznać kobietę taką jak ty. Oni też chcą stworzyć stałą relację, nie interesują ich przygody. Potrzebują kogoś, kim będą mogli się zająć i z kim będą już na dobre i na złe. Mamy tylko aktywne profile zainteresowanych mężczyzn. Nie musisz już obawiać się, że trafisz na kogoś niepoważnego. Mężczyźni zamieszczający u nas ogłoszenie przeszli odpowiednie testy psychologiczne eliminujące tych którzy nie podchodzą do tego poważnie. Sprawdź nasze ogłoszenia towarzyskie i przekonaj się kto do ciebie pasuje.

O MNIE

imię: Adam

skąd: Warszawa

preferencje:

Jestem miłym kawalerem na poziomie i szukam kobiety do wspólnego życia. Najlepiej uśmiechniętej i z poczuciem humoru. Nie interesują mnie przygody, ale poważna relacja. Wiem ze do ideału trochę mi brakuje, ale ideałów chyba nie ma. Jestem pracowity i nie marudzę. Prowadzę sportowy tryb życia uprawiając jogging i jazdę na rowerze. Nie potrafię jedynie gotować, więc dobrze jakby moja wybranka znała się na kulinariach. Poza tym w domu potrafię wszystko zrobić, więc przy mnie nie będzie Ci niczego brakowało.
Zapraszam do kontaktu wszystkie nieśmiałe duszyczki szukające miłej znajomości – na początek mogę zaoferować swoją przyjaźń.

NAPISZ DO MNIE

SMS: FEM1 | NA NUMER: 72916

O MNIE

imię: Kuba

skąd: Łódź

preferencje:

Jestem facetem który ma w sobie wiele miłości. Samotny ojciec, interesuje mnie tylko stała relacja. Jeśli nie przeszkadza Ci fakt iż mam dziecko – odezwij się.
Jestem zaradny, uśmiechnięty i z optymizmem podchodzę do życia. Czasami pedantyczny ponieważ lubię porządek. Mam dobrą pracę która daje mi dużo radości. Jedyne czego mi brakuje to kochająca kobieta czekająca na mnie w domu po pracy. Uwielbiam zajmować się domem a także dobrze czuję się w kuchni. Marzę o wspólnym gotowaniu.

NAPISZ DO MNIE

SMS: FEM2 | NA NUMER: 72916

O MNIE

imię: Wojtek

skąd: Gdańsk

preferencje:

Jestem towarzyski i szybko nawiązuję kontakty. Poza tym jestem miłośnikiem zwierząt, zarówno psów jak i kotów. Pragnę poznać kobietę poważnie myślącą o życiu. Nie zwracam większej uwagi na wygląd. Najważniejsze dla mnie są charakter i osobowość. Najlepiej gdyby moja przyszła kobieta była w podobnym wieku. Dzięki temu nie będziemy mieli problemów z tym by się dogadać. Zależy mi jedynie na naprawdę poważnych ofertach.

NAPISZ DO MNIE

SMS: FEM3 | NA NUMER: 72916

O MNIE

imię: Bytom

skąd: Warszawa

preferencje:

Emerytowany nauczyciel, wdowiec 60+, samotny. Jestem kulturalnym i bardzo cierpliwym mężczyzną potrafiącym docenić kobiece piękno. Żyję w zgodzie z wiarą katolicką. Uwielbiam czytać książki, a czasem staram się osobiście coś napisać. Pragnę poznać uśmiechniętą i ciepłą Panią na ostatnie lata życia. Może być puszysta. W tym wieku najbardziej odczuwam samotność i chcę to zmienić. Uwielbiam rozmawiać na wszystkie tematy. Na pewno wspólnie nie będziemy się nudzić spędzając razem czas.

NAPISZ DO MNIE

SMS: FEM4 | NA NUMER: 72916

O MNIE

imię: Krzysztof

skąd: Wrocław

preferencje:

Jestem nadal kawalerem, nie szukam przelotnych znajomości, lecz kobiety, z którą bym mógł sobie ułożyć życie. Bardziej niż na wygląd zwracam uwagę na charakter, lubię dziewczyny wesołe, troskliwe a także ambitne, wiedzące czego chcą od życia. Ja sam staram się dążyć do celu, choć nie za wszelką cenę. Cenię sobie miłość, przywiązanie do drugiej osoby, szczerość i zaufanie. Jeśli uważasz, że warto poznać mnie bliżej, to serdecznie zapraszam do kontaktu.

NAPISZ DO MNIE

SMS: FEM5 | NA NUMER: 72916

O MNIE

imię: Jan

skąd: Olsztyn

preferencje:

Wiele lat jestem po rozwodzie i wciąż poszukuje miłości swojego życia. Chciałbym mieć komu robić śniadanie do łóżka i z kim jeść romantyczne kolacje. Jestem szczery i brzydzę się kłamstwem. Zawsze dążę do wyznaczonego sobie celu. Uwielbiam kobiecy zapach oraz staram się zawsze samemu ładnie pachnieć Chętnie poznam kobietę, która tak jak ja jest po przejściach i szuka stabilizacji. Nie jestem wymagający. Jedyne rzeczy których oczekuję to ciepło, uśmiech i opiekuńczość. Dobrze jakby moja przyszła kobieta kochała naturę, gdyż mam własny sad.

NAPISZ DO MNIE

SMS: FEM6 | NA NUMER: 72916